چرا کتاب گویا بشنویم؟

هر زمان یا مکان می توانید به جای تمرکز کامل برای مطالعه کتاب های نوشتاری، به کتاب های گویا گوش دهید و همزمان با انجام کارهایتان دانش و اطلاعات خود را ارتقا دهید. کتاب صوتی زمان های مرده شما مثل مسیرهای رفت و آمد یا صف انتظار را زنده می کند…

دکلمه

استفاده از گویندگان برتر

اپال، سعی برآن دارد تا از صداهایی استفاده کند که دچار دلزدگی شما عزیزان نشده و به دلخواه نوشتارهای دیگر را با علاقه تهیه کنید.

۱۰۰% بازخورد پول پرداختی

استفاده از نوشتار گویا، ممکن است مقدار کمی هزینه بر باشد ولی بی شک در صرفه جویی زمان کمک شایانی به شما می کند، که زمان بسیار ارزشمندتر از هزینه ایی است که پرداخت می کنید.

انتخاب خلاقانه

انتخاب کتاب ها برای گویا سازی با نظر مشتریان و همچنین تحقیق درباره نیاز شنوندگان صورت می گیرید.

زمینه فعالیت

صدا، شعر، ادبیات، گویندگی، خوانش، فن بیان، دکلمه

امید دیده گاه

امید دیده گاه

گوینده رادیو اقتصاد و رادیو تهران

مدیر جشنواره شعر فجر

ویراستار کتاب

آموزگار

کارهای ما

آوایش کتاب های مشهور دنبا و ایران برای علاقمندان به ادبیات جهان

دکلمه متن ها و شعرهای برتر دنیا در زمینه های مختلف

یاری رساندن شما عزیزان در شنیده شدن صدایتان

مشتریان ما چه میخواهند؟

کتاب صوتی کلیدر و می خوام و کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی

لطفا جایی در سایت در نظر بگیرید تا ما متن هایی که دوست داریم و بفرستیم و شما برامون دکلمه کنید

لطفا کتاب های مدیریتی را به صورت صوتی در سایت برای فروش قرار دهید. ممنونم

چه کاری میتوانیم برایتان انجام دهیم؟

بسیاری از رمان های مشهور ایرانی و خارجی به صورت نوشتارگویا تولیده شده اند. تیم اپال بر آن است،کتاب هایی که مورد علاقه شما عزیزان می باشد را به صورت سفارشی تهیه و به صورت گویا در اختیار شما قرار دهد. جالب است بدانید که سهولت استفاده از روایت های صوتی باعث شده جذابیت کتاب های شنیداری بین مردم بیش تر شود و رفته رفته فرهنگ کتاب خوانی بین مردم افزایش یابد.

از آنجا که بسیاری از افراد به مباحث روانشناسی علاقه مندند و زمان کافی برای خواندن کتاب ندارند می توانند با مراجعه به سایت اپال کالا از کتاب های صوتی روانشناسی استفاده کنند و از زمان های تلف شده به بهترین نحو بهره ببرند.

از آن جا که برای کودکان هر کتابی مناسب نیست و کتاب های صوتی بر روحیات بچه ها بسیار تاثیر گذار است، می بایست در انتخاب و خرید کتاب صوتی کودکان نهایت دقت را به خرج داد تا کتاب مورد نظر هم محتوای مناسب سن کودک را داشته باشد و هم برای او آموزنده و جذاب به نظر رسد.

علاقمندان شعر و متن ادبی بسیارند. در سایت اپال کالا، بهترین شعرها و متن های ادبی و عاشقانه به صورت دکلمه جمع آوری شده است.